یکشنبه, 30 اردیبهشت 1397

تاریخ ثبت: 1392/12/23

  نکته مهم: تکمیل موارد ستاره دار الزامی می‌باشد در غیر اینصورت امکان ثبت فرم وجود ندارد.

  نکته مهم: جهت جلوگیری از فعالیت ربات‌های مخرب یک کد امنیتی در انتهای این صفحه تعبیه شده است جهت ثبت فرم بایستی حتما کد مذبور را در کادر مربوطه وارد نمایید.

  راهنما: جهت تکمیل هر یک از موارد خواسته شده یک راهنمای کوتاه درج شده است با پیمایش موشواره روی علامت  می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

  پشتیبانی: در صورتی که هنگام تکمیل فرم با مشکل مواجه شدید و یا سوالی داشتید با مدیریت پورتال (مهندس نظری) به شماره تلفن 33136254-024 تماس حاصل فرمایید.(ساعات تماس در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 15:45)

  حریم خصوصی : اطلاعات خصوصی شما در پرتال شرکت آب منطقه ای زنجان محرمانه بوده و به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار نمی‌گیرد.

کاربر گرامی : این فرم جهت طرح سوال اختصاصی از دستگاه می باشد.لطفا با دقت هرچه تمام موضوع و شرح سوال خود را به صورت صحیح وارد نمایید. توجه داشته باشید ورود اطلاعات ستاره دار الزامیست. پس از ثبت فرم از طرف سیستم یک کد رهگیری به شما داده می شود.در حفظ و نگهداری این کد برای پیگیری های بعدی کوشا باشید. برای پیگیری سوالات ثبت شده در سیستم کد پیگیری خود را درصفحه نخست وارد کنید تا اقدامات انجام شده در مورد درخواست خود را مشاهده نمایید.

 

نام و نام خانوادگی : *  
کد ملی : *  
تحصیلات : *  
موضوع سوال : *  

شرح سوال :

 

 

*  

 

 

مستندات مرتبط با سوال :  
شماره تماس(ترجیحاً شماره تلفن همراه): *

 


« حمایت از کالای ایرانی »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای زنجان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا