|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

تامین آب شرب منطقه خدابنده از سد تالوار خواست اهالی منطقه است

سید البرز حسینی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با دعوت از دکتر میر محمد صادقی رئیس حوضه آبریز سفید رود بزرگ و هیات همراه و مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای و آب و فاضلاب استان زنجان به شهرستان خدابنده ، بر تامین آب شرب و کشاورزی منطقه جهت جلوگیری از تنش آبی تاکید نمود.

  عمومی
  23 خرداد 1400

لایروبی و اصلاح مسیر مسیل روستای جزلاندشت شهرستان طارم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مسیل اصلی مجاور روستای جزلاندشت شهرستان طارم لایروبی شد.

  عمومی
  23 خرداد 1400

هشتمین جلسه شورای مدیران امور منابع آب شهرستانهای تابعه

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، هشتمین جلسه شورای مدیران امور منابع آب شهرستانهای تابعه با حضور معاون حفاظت و بهره برداری، معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی ، مدیران امورمنابع آب شهرستانهای تابعه و سایر مدیران ذیربط با موضوع بررسی مسائل پیش روی شهرستان های تابعه در محل سالن شهید خلیفه شرکت برگزار شد.

  عمومی
  19 خرداد 1400
مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای زنجان:

صرفه جویی در مصرف آب،کم مصرف کردن نیست،درست مصرف کردن است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،"محمودسرمستی" با حضور دراستودیو خبر شبانگاهی شبکه اشراق زنجان، به سؤالات مجری این بخش خبری پاسخ داد.

  عمومی
  19 خرداد 1400

برگزاری چهل و دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب و سازگاری با کم آبی استان به ریاست استاندار زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان ،چهل و دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب و سازگاری با کم آبی استان به ریاست "فتح اله حقیقی” استاندار زنجان و اعضای این شورا بصورت ویدئو کنفرانس و با دستور جلسه ارائه گزارش شرکت آب منطقه ای استان در خصوص وضعیت منابع آبی و اقدامات انجام شده در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی و طرح موضوع پیشنهادات مصوب شده در جلسه کمیته پیشگیری و مقابله با بحران کم آبی امروز 18 خردادماه در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد.

  عمومی
  18 خرداد 1400
در حاشیه چهل و دومین جلسه شورای حفاظت منابع آب استان

گفتگوی مهندس افشاری با خبرنگار صدا و سیمای مرکز زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان ،مهندس اسماعیل افشاری ،مدیرعامل این شرکت در حاشیه چهل و دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان زنجان و در راستای اجرای برنامه های سازگاری با کم آبی، حجم آب پیش بینی شده برای صرفه جویی را در استان بطور سالانه 23 میلیون مترمکعب عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد که طی 5 سال آتی این میزان صرفه جویی محقق گردد.

  عمومی
  18 خرداد 1400
تقدیر وزیرنیرو از دست اندرکاران برگزاری وتدوین کتاب

تقدیر وزیرنیرو از دست اندرکاران برگزاری وتدوین کتاب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان"رضا اردکانیان" وزیرنیرو در نامه ای به مدیرکل دفترروابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو از برگزاری و تدوین کتاب"جشنواره ملی عکس آب" تقدیرکرد.

  عمومی
  12 خرداد 1400
برگزاری اولین جلسه کمیته ورزش شرکت آب منطقه ای زنجان در سال 1400

برگزاری اولین جلسه کمیته ورزش شرکت آب منطقه ای زنجان در سال 1400

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،اولین جلسه کمیته ورزش شرکت با حضور معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی (رئیس جلسه)، دبیر و اعضای کمیته در سالن شهید مهدی خلیفه این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  12 خرداد 1400
موفقیت شرکت آب منطقه ای زنجان در دریافت گواهینامه ایزو 50001

موفقیت شرکت آب منطقه ای زنجان در دریافت گواهینامه ایزو 50001

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، با توجه به ممیزی صورت گرفته از واحدها و ادارات مختلف این شرکت ، انطباق پیاده‌سازی سیستم مدیریت انرژی مبتنی بر استاندارد 50001:2011ISO از سوی ممیزینشرکت G-CERTIتأیید و این شرکت موفق به کسب گواهینامه بین‌المللی مدیریت انرژی شد.

  عمومی
  12 خرداد 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان:

برنامه های ترویج و آگاهی بخشی با هدف مصرف بهینه آب در زنجان اجرایی می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان بر لزوم ترویج فرهنگ رعایت الگوی مصرف در جامعه با توجه به شرایط کم‌آبی تاکید کرد و گفت: طرح دانش‌آموزی «داناب» و سایر طرحهای ترویج و آگاهی بخشی با هدف مصرف بهینه آب و جلوگیری از هدررفت آن در زنجان اجرایی می‌شود.

  عمومی
  11 خرداد 1400
امام جمعه زنجان در مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد:

برگزاری این مراسم در حقیقت تجدید عهد با شهدا و امام راحل و عظیم الشان انقلاب است

سی و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد 1342 با حضور مدیران عامل و کارکنان صنعت آب و برق استان زنجان و سخنرانی آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در محل شرکت برق منطقه ای استان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مکان روباز برگزارشد.

  عمومی
  11 خرداد 1400
برگزاری اولین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان ماهنشان در سال1400

برگزاری اولین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان ماهنشان در سال1400

اولین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان ماهنشان به ریاست"جلیل جزءنقی" فرماندار این شهرستان و با حضور "محمود سرمستی" مدیر دفتر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای زنجان و مدیران امور منابع آب ماهنشان و انگوران برگزار گردید.

  عمومی
  11 خرداد 1400
در حاشیه نشست خبری مدیران عامل شرکتهای صنعت آب و برق استان زنجان برگزار شد:

نمایشگاه عکس با محوریت صرفه جویی در مصرف آب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، نمایشگاه جانبی عکس آب با موضوع مدیریت پیک مصرف در بخش کشاورزی با محوریت «صرفه جویی در مصرف آب» با حضور مدیران عامل شرکتهای صنعت آب و برق استان و جمعی از اصحاب رسانه در محل برگزاری نشست خبری مدیران شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان زنجان برگزار شد.

  عمومی
  10 خرداد 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه:

میزان مصرف آب استان در بخش صنعتی از متوسط کشوری بالاتر است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه که با حضور مدیران عامل شرکتهای صنعت آب و برق استان در محل شرکت توزیع نیروی برق زنجان برگزارشد با اشاره به موقعیت جوی استان اظهار داشت:میزان بارشها در استان تا به دیروز 199 میلیمتر بود که نسبت به سال قبل 44 درصد منفی است و نسبت به دراز مدت دوره آماری 32 درصد کاهش را نشان میدهد.

  عمومی
  9 خرداد 1400
برگزاری بیست و چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زنجان

برگزاری بیست و چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، بیست و چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زنجان به ریاست "علی عبدی پور"معاون فرماندار شهرستان زنجان و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان زنجان برگزار گردید.

  عمومی
  9 خرداد 1400
برگزاری دومین جلسه کمیته مدیریت بحران به ریاست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان

برگزاری دومین جلسه کمیته مدیریت بحران به ریاست مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،دومین جلسه کمیته مدیریت بحران این شرکت به ریاست "اسماعیل افشاری"مدیرعامل این شرکت و اعضای این کمیته امروز شنبه 8 اردیبهشت در سالن جلسات شهید شهریاری برگزارشد.

  عمومی
  8 خرداد 1400
در دفتر نماینده مردم ابهر،خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی:

جلسه کارگروه آب استان برای بررسی وضعیت دشت های ابهر و سلطانیه

جلسه بررسی مشکلات آب استان با حضور اندیشکده پیشرفت سخا ، "اسماعیل افشاری" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان،"فریدون داودی"مدیرآب و خاک سازمان جهادکشاورزی استان، مشاورین ارکان رهاب و مدیران امورمنابع آب و جهادکشاورزی شهرستان ابهر و سایرکارشناسان و مشاوران این حوزه و تعدادی از اساتید دانشگاه زنجان در دفتر حجت الاسلام والمسلمین"حسن شجاعی علی آبادی" نماینده مردم ابهر،خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی برگزارشد.

  عمومی
  5 خرداد 1400
در دیدارمدیران عامل صنعت آب و برق استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان:

باید مصرف درست به مخاطبین آموزش داده شود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان در دیدار مدیران انسجام بخشی صنعت آب وبرق استان با "سید محسن لطیفی" مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در خصوص پدیده خشکسالی و به تبع آن وقوع بحران در بخشهای مختلف آب و برق بحث و تبادل نظرشد و در خصوص آموزش مصرف درست به مخاطبین اتفاق نظر حاصل گردید.

  عمومی
  3 خرداد 1400
در دیدار رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان:

هنر بهترین و رساترین زبان برای انتقال مفاهیم فرهنگی است

"غلامرضا نظری" رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان در دیداربا "اسماعیل افشاری" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان ضمن تقدیر و تبریک به همکاران این شرکت در برگزاری با شکوه جشنواره ملی آب با نگاهی به آینده،گفتمان هنر را در جامعه بسیار تاثیر گذار دانست هنر را بهترین و رساترین زبان برای انتقال مفاهیم فرهنگی عنوان نمود.

  عمومی
  3 خرداد 1400
برگزاری بیست و پنجمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زنجان به ریاست معاون فرماندار

برگزاری بیست و پنجمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زنجان به ریاست معاون فرماندار

بیست و پنجمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زنجان به ریاست "علی عبدی پور" معاون فرماندار و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان زنجان برگزار شد.

  عمومی
  3 خرداد 1400
در نشست انسجام بخشی مدیران عامل صنعت آب وبرق استان:

چگونگی گذر از پیک مصرف آب و برق استان بررسی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، در نشست انسجام بخشی مدیران عامل صنعت آب وبرق استان چگونگی گذر از پیک مصرف آب و برق استان بررسی شد .

  عمومی
  2 خرداد 1400
در شرکت آب منطقه ای زنجان:

جلسه تسهیم اعتبارات طرح تعادل بخشی،تغذیه مصنوعی و پخش سیلاب برگزارشد

به منظور تبیین برنامه ها و تسهیم اعتبارات طرح متمرکز احیا و تعادل بخشی،تغذیه مصنوعی و پخش سیلاب در سال 1400، طبق سنوات گذشته جلسه ای با حضور مدیران حفاظت و بهره برداری،رودخانه و سواحل ، روابط عمومی ، رئیس گروه دفتر تلفیق و بیلان و دیگر اعضا بصورت ویدئو کنفرانس با مدیرکل دفتر بهره برداری منابع آب زیرزمینی شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزارشد.

  عمومی
  2 خرداد 1400
استاندار زنجان در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران دستگاههای اجرایی استان :

سرمایه گذاری برای روابط عمومی هنری است که مدیران باید داشته باشند

هفته روابط عمومی در نشست استاندار زنجان با مدیران دستگاههای اجرایی و مدیران روابط عمومی های استان گرامی داشته شد.

  عمومی
  2 خرداد 1400
جلسه کمیته حسابرسی داخلی شرکت آب منطقه ای زنجان برگزارشد

جلسه کمیته حسابرسی داخلی شرکت آب منطقه ای زنجان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، جلسه کمیته حسابرسی داخلی به ریاست "اسماعیل افشاری"مدیرعامل این شرکت و با حضور سایر اعضاء کمیته در محل سالن شهید شهریاری برگزارشد.

  عمومی
  1 خرداد 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان:

فرهنگسازی در زمینه عدم حفرچاه غیر مجاز ، لازم است ولی کافی نیست

"اسماعیل افشاری" در گفت و گو با روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان گفت:کاهش سطح بارندگی از آغاز سال 1400 بیانگر این است که سالجاری سال کم بارشی خواهد بود. به طوری که رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی کشور اظهار می‌کندکه پیش‌بینی‌های انجام شده نشان میدهد سال ۱۴۰۰ سال بسیار کم بارشی خواهد بود.

  عمومی
  1 خرداد 1400
برگزاری اولین جلسۀ شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب و برق استان زنجان در سال 1400

برگزاری اولین جلسۀ شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب و برق استان زنجان در سال 1400

اولین جلسۀ شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیر عامل صنعت آب و برق استان زنجان در سال 1400 در سالن الغدیر شرکت برق منطقه ای زنجان با حضور اعضای مدیریت بحران صنعت آب وبرق استان برگزارشد.

  عمومی
  29 اردیبهشت 1400
درخشش خبرنگار و عکاس ایسنای زنجان در سومین جشنواره نیرو و رسانه در بخش آب

درخشش خبرنگار و عکاس ایسنای زنجان در سومین جشنواره نیرو و رسانه در بخش آب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،در سومین دوره جشنواره نیرو و رسانه وزارت نیرو، خبرنگار و عکاس ایسنای زنجان در بخش آب، حائز رتبه شدند.

  عمومی
  28 اردیبهشت 1400
بمناسبت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد:

جلسه مدیران روابط عمومی صنعت آب برق استان زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، بمناسبت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی جلسه مدیران روابط عمومی صنعت آب برق استان به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق زنجان برگزارشد.

  عمومی
  28 اردیبهشت 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در برنامه مطالبه شبکه اشراق استان:

طرح سازگاری با کم آبی در جهت مدیریت صحیح منابع آب استان است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در برنامه مطالبه شبکه اشراق که با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان برگزارشد،ضمن تشریح وضعیت منابع آبی استان به چالشهای پیش روی جهت تامین آب پایدار پرداخت و گفت: طرح سازگاری با کم آبی در جهت مدیریت صحیح منابع آب استان است.

  عمومی
  26 اردیبهشت 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان در برنامه زنده رادیویی" اوز به اوز " زنجان:

بارندگی ها در استان نسبت به سال قبل حدود 47 درصد منفی است

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان امروز دوشنبه 20 اردیبهشت با حضور در برنامه زنده رادیویی "اوز به اوز " شبکه استانی زنجان به سؤالات مجری برنامه و مخاطبین پاسخ داد.

  عمومی
  21 اردیبهشت 1400
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 70 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 59
 • بیشترین بازدید همزمان : 236
 • بازدید امروز : 3,956
 • بازدید دیروز : 1,969
 • کل بازدید : 3,156,192
 • آخرین به روزرسانی : 23 خرداد 1400 15:22:08
 • شناسه IP شما : 3.238.249.157

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : زنجان، ضلع شمالی فلکه قائم، شرکت سهامی آب منطقه‌ای زنجان
 • کدپستی : 4513713133
 • تلفن : 02433441041
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی : info[at]znrw.ir
 • پیامک : 3000819190
 • تلفن گویا : 02433136000