|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیر امورمنابع آب شهرستان خدابنده:

جلوگیری از حفاری 8 حلقه چاه غیرمجاز در سطح شهرستان خدابنده در نوروز1400

مدیر امورمنابع آب شهرستان خدابنده از کنترل و پیشگیری از حفاری 8 حلقه چاه غیر مجاز در سطح این شهرستان توسط اکیپ های گشت و بازرسی این امور در ایام نوروز1400 خبر داد.

  عمومی
  22 فروردین 1400

اولین جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا در شرکت آب منطقه ای زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان ، اولین جلسه قرار گاه عملیاتی ستاد کرونا در سال 1400 با حضور اعضای ستاد و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در محل سالن جلسات شهید شهریاری شرکت برگزار گردید.

  عمومی
  21 فروردین 1400
مدیر امور منابع آب شهرستان طارم خبر داد :

پلمپ یک دستگاه بیل میکانیکی متخلف در بستر رودخانه قزل اوزن این شهرستان

مدیر امورمنابع آب طارم گفت: کارشناسان این امور در حین پایش رودخانه‌های شهرستان طارم به یک دستگاه بیل مکانیکی که بدون مجوز در حال فعالیت در شاخه‌های فرعی رودخانه قزل اوزن در بخش مرکزی شهرستان طارم ، برخورد کردند که بلافاصله با اخذ دستور قضایی و با هماهنگی نیروی انتظامی با پلمپ بیل مکانیکی از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

  عمومی
  17 فروردین 1400
اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان خدابنده در سال 1400 برگزار گردید

اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان خدابنده در سال 1400 برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، اولین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان خدابنده در سال 1400 به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.

  عمومی
  17 فروردین 1400

توقیف یک دستگاه حفاری برقی غیرمجاز در ایام تعطیلات نوروزی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، در ادامه برخورد با تخلفات در حوزه منابع آب و طی گزارشات واصله در ایام تعطیلات نوروزی مبنی بر وجود یکدستگاه حفاری برقی غیرمجاز در حومه شهر زنجان،

  عمومی
  9 فروردین 1400

آغاز لایروبی مسیل بزرگ قارقاچای ماهنشان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، سید علی موسوی مدیر امورمنابع آب شهرستان ماهنشان از شروع لایروبی مسیل بزرگ قارقاچای ماهنشان (روستای قره گل) با همکاری اداره راهداری این شهرستان و نظارت و کارشناسی این امور از نیمه دوم اسفندماه سال 99 خبر داد.

  عمومی
  7 فروردین 1400

بازدید امام جمعه شهرستان ماهنشان از امورمنابع آب این شهرستان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبری امام جمعه شهرستان ماهنشان از امور منابع آب این شهرستان بازدید نمود.

  عمومی
  7 فروردین 1400

بازدید فرماندار و بخشدار شهرستان ماهنشان از سد خندقلو

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، فرماندار و بخشدار این شهرستان، جهت بررسی مشکلات حوزه منابع آب، از محل روستای پری و سد خندقلو بازدید به عمل آوردند.

  عمومی
  7 فروردین 1400

اخذ سند مالکیت اراضی بستر رودخانه ها و مسیل های شهرستان طارم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، "مجتبی کریمی" مدیر امورمنابع آب شهرستان طارم گفت:در راستای تفاهم نامه فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت نیرو اسناد مالکیت 420 هکتار از اراضی واقع در بستر رودخانه ها و مسیل های شهرستان طارم اخذ گردید.

  عمومی
  6 فروردین 1400
مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای استان عنوان کرد

کسری ۱۸ میلیون مترمکعبی آب در پشت سدهای زنجان

مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای زنجان گفت: امسال، نسبت به مدت مشابه سال گذشته کسری حدود ۱۸ میلیون مترمکعبی آب در پشت سدهای زنجان وجود دارد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،اسماعیل افشاری ظهر امروز (۳ فروردین ماه) در جلسه ستاد مدیریت بحران استان ، با اشاره به وضعیت سدهای استان، اظهار کرد: در حال حاضر حجم آب موجود در مخازن سدهای در دست بهره‌برداری استان بیش از ۲۶۹ میلیون مترمکعب است ، این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته حجم آب موجود در پشت مخازن، حدود 280 میلیون مترمکعب بود.

  عمومی
  4 فروردین 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در گفتگوی ویدئو کنفرانسی با مجری خبر شبکه اشراق:

باید با استفاده صحیح از منابع آب زیرزمینی از بحران آن جلوگیری کرد.

اسماعیل افشاری،مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در گفتگوی ویدئو کنفرانسی با مجری خبر شبکه اشراق زنجان که بمناسبت گرامیداشت روزجهانی آب و اهمیت ارزش آب صورت گرفت،رسالت همه مردم را مصرف بهینه آب دانست.

  عمومی
  3 فروردین 1400
بمناسبت روزجهانی آب:

حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در استودیو خبر شبانگاهی شبکه اشراق

بمناسبت دوم فروردین ماه روز جهانی آب ، اسماعیل افشاری،مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در استودیو خبر شبانگاهی شبکه اشراق حضور یافت و برنامه های شرکت متبوع خود را در راستای تحقق شعار سال که ارزش آب می باشد،تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک سال نو و نوروز باستانی ۱۴۰۰،دوم فروردین هرسال را که مصادف با ۲۲ مارس می باشد و به روز جهانی آب تعلق دارد یادآور شد و اظهار کرد:ما ایرانیان طبق مبانی آئینی و اعتقادی خود به ارزش آب اهمیت ویژه ای قائل هستیم و همه جهانیان را به آن توصیه میکنیم.

  عمومی
  2 فروردین 1400

توقیف یک دستگاه حفاری برقی غیرمجاز در اراضی روستای ویر شهرستان سلطانیه

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای زنجان با عنایت به رصد دشت های شهرستان زنجان و گشت زنی مداوم اکیپ های گشت و بازرسی،در آستانه شروع سال جدید طی گشت زنی، اکیپ ها در اراضی روستای ویر شهرستان سلطانیه، یک دستگاه برقی غیر مجاز در حال حفاری را توقیف کرد و دستگاه غیر مجاز توسط جرثقیل به انبار شرکت آب منطقه ای زنجان منتقل گردید.

  عمومی
  1 فروردین 1400
هشدار مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان به کشاورزان و بهره برداران حاشیه رودخانه های استان:

در نوروز 1400 نیز همانند سالهای گذشته اکیپ های گشت و بازرسی این شرکت فعال خواهد بود

به ‌گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، اسماعیل افشاری مدیرعامل این شرکت گفت: با اشاره به اهمیت موضوع آب و لزوم حفاظت و صیانت از سفره‌های آب زیرزمینی و منابع آب سطحی، مهندسی رودخانه و کنترل و مدیریت سیلاب‌ها در استان زنجان این شرکت درراستای عمل به وظایف قانونی و حاکمیتی خود با فعال نگه داشتن اکیپ های گشت و بازرسی در استان، به هیچ وجه اجازه تصرفات غیرقانونی حریم و بستر رودخانه ها و همچنین حفرچاه غیرمجاز در محدوده جغرافیایی استان زنجان را به متخلفین منابع آبی نخواهد داد.

  عمومی
  1 فروردین 1400

جلوگیری از حفر یک حلقه چاه غیر مجاز در اولین روز از سال نو در شهرستان خدابنده

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، در اولین روز از سال نو، عوامل امور منابع آب خدابنده از حفر یک حلقه چاه غیر مجاز توسط دستگاه حفاری جلوگیری نمودند.

  عمومی
  30 اسفند 1399

جلسه هماهنگی سه جانبه جهت صیانت از حقوق عامه

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، جلسه هماهنگی سه جانبه امور منابع آب خدابنده جهاد کشاورزی خدابنده و منابع طبیعی خدابنده در خصوص گشت و نظارت مستمر و مشترک از تخلفات منابع آبی ساخت و سازهای غیر مجاز و تخریب منابع طبیعی تشکیل گردید.

  عمومی
  30 اسفند 1399

پیام تبریک مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان به مناسبت عید نوروز باستانی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان ، اسماعیل افشاری مدیرعامل این شرکت در پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی۱۴۰۰ را تبریک گفت.

  عمومی
  30 اسفند 1399

تقدیرمعاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب ایران از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،جهانگیر حبیبی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران از اسماعیل افشاری مدیرعامل این شرکت و عبدالمجید نوری رییس گروه حفاظت و بهره برداری از آبهای زیرزمینی و راهبر ارشد سامانه ساماب شرکت آب منطقه ای زنجان به جهت پیشبرد عالی سامانه ساماب در سطح استان که منجر به بالا بردن رتبه سامانه ساماب و سامانه یکپارچه حفاظت و بهره برداری منابع آب و امور مشترکین به عنوان پروژه هوشمندسازی خدمات تخصصی بخش آب در سی و یکمین هفته پویش هر هفته الف_ ب_ ایران از سوی مقام عالی وزارت نیرو رونمایی و معرفی شده است، با اهدا لوح تقدیر تجلیل کرد.

  عمومی
  29 اسفند 1399

حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در بخش خبری شبکه اشراق صدا و سیمای مرکز زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مهندس افشاری مدیرعامل این شرکت در بخش خبری 20 شبکه اشراق مرکز زنجان، حضور یافت و در خصوص اقدامات صورت گرفته در خصوص لایروبی و مهار سیلاب ها و جلوگیری از آسیب های احتمالی در ایام نوروز پاسخ داد.

  عمومی
  29 اسفند 1399
در راستای قدردانی از دست اندرکاران برگزاری جشنواره ملی عکس آب:

وزیرنیرو از مدیر عامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای زنجان تقدیرکرد

به پاس برگزاری مطلوب و رضایت بخش جشنواره ملی عکس آب و در راستای قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این جشنواره،"رضا اردکانیان" وزیرنیرو از"اسماعیل افشاری" مدیرعامل و کارکنان شرکت آب منطقه ای زنجان قدردانی کرد.

  عمومی
  27 اسفند 1399
تقدیر معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو از مشاور امور زنان و خانواده شرکت آب منطقه ای زنجان

تقدیر معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو از مشاور امور زنان و خانواده شرکت آب منطقه ای زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، "قاسم تقی زاده خامسی" معاون وزیر نیرو در امورآب و آبفا و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب ایران از " لیلا امیدوار" مشاور امور زنان و خانواده شرکت آب منطقه ای زنجان به جهت موفقیت امورزنان و خانواده این شرکت و کسب رتبه برتر در سطح شرکتهای تابعه وزارت نیرو با اهداء لوح تقدیر ، قدردانی نمود.

  عمومی
  27 اسفند 1399
بمناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه از جانبازان شرکت آب منطقه ای زنجان تجلیل شد

بمناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه از جانبازان شرکت آب منطقه ای زنجان تجلیل شد

مراسم تجلیل از جانبازان شاغل در شرکت آب منطقه ای زنجان به مناسبت سالروز ولادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار و حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی امور ایثارگران این شرکت برگزار شد.

  عمومی
  27 اسفند 1399
برگزاری دومین نشست شورای مدیران شرکت آب منطقه ای زنجان

برگزاری دومین نشست شورای مدیران شرکت آب منطقه ای زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان؛دومین جلسه شورای مدیران این شرکت به ریاست "اسماعیل افشاری" مدیرعامل و اعضای جلسه با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن همایش خلیج فارس شرکت برگزارشد.

  عمومی
  27 اسفند 1399
شناسایی و پر و مسلوب المنفعه نمودن یک حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان ابهر

شناسایی و پر و مسلوب المنفعه نمودن یک حلقه چاه غیر مجاز در شهرستان ابهر

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان زنجان،در راستای صیانت از منابع آب و احقاق حقوق عامه و جلوگیری از اضرار به عموم، یک حلقه چاه غیر مجاز که توسط شرکت پارس هلال برای مصارف کشاورزی حفر گردیده بود، با همکاری شایسته دادستان عمومی و انقلاب ابهر و در حضور نماینده ایشان و علیرغم تمرد و ممانعت عوامل شرکت یاد شده، نهایتاً با اعزام نیروی انتظامی چاه غیر مجاز به عمق 120 متر و دبی 26 لیتر در ثانیه پر و مسلوب المنفعه گردید.

  عمومی
  27 اسفند 1399
برگزاری بیست و چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زنجان

برگزاری بیست و چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زنجان

بیست و چهارمین جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان زنجان به ریاست "مصطفی صفا بخش"، رئیس اداره فنی فرمانداری شهرستان زنجان و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان زنجان برگزار گردید.

  عمومی
  27 اسفند 1399
آیین تکریم و تجلیل از بازنشستگان شرکت آب منطقه ای زنجان برگزار شد

آیین تکریم و تجلیل از بازنشستگان شرکت آب منطقه ای زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، آیین تکریم و تجلیل از بازنشستگان این شرکت با حضور "اسماعیل افشاری" رئیس هیات مدیره ومدیرعامل ، معاونین ، مدیران و همکاران و با حضور 10 نفر از پرسنل این شرکت که اخیرا به کسوت بازنشستگی نائل آمده بودند با رعایت پروتکل های بهداشتی، برگزار شد.

  عمومی
  26 اسفند 1399
از فعالان، مروجین و خادمین نماز شرکت آب منطقه ای زنجان تجلیل شد

از فعالان، مروجین و خادمین نماز شرکت آب منطقه ای زنجان تجلیل شد

مراسم تجلیل از فعالان، مروجین و خادمین نماز شرکت آب منطقه ای زنجان با حضور مدیرعامل،معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای زنجان و همچنین نمازگزاران این شرکت در نمازخانه شهید مهدی خلیفه برگزار شد.

  عمومی
  26 اسفند 1399
توسط معاون امورهماهنگی و عمرانی استانداری زنجان و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان:

از مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با اهدا لوح سپاس، تجلیل شد

دورازدهمین جلسه شورای فنی استان با حضور اعضای این شورا و با دستور جلسه ؛ تصمیم گیری در خصوص پروژه های خیرساز استان، طرح درخواست فسخ پیمان شرکت آب و فاضلاب استان و اعلام نظر کارگروه پیمان و ضوابط فنی و تقدیر از دستگاههای برتر بر پایه بند 5 مصوبات دهمین جلسه شورای فنی استان، امروز سه شنبه 26 اسفندماه راس ساعت 8:30 در سالن شهید شهریاری شرکت آب منطقه ای زنجان برگزارشد.

  عمومی
  26 اسفند 1399
با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان:

از مدیرعامل سمن همراهان سبزاندیش در حوزه آب تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان ، "اسماعیل افشاری" ضمن قدر دانی از تلاش سازمان های مردم نهاد، اظهار کرد: سمن ها نقشه اساسی در راستای اعتلای اهداف این مجموعه در زمینه نهادینه سازی فرهنگ صحیح مصرف آب دارند.

  عمومی
  25 اسفند 1399
تقدیر فرماندار شهرستان ایجرود از مدیرامورمنابع آب این شهرستان به جهت پاسخگویی مطلوب به استعلامات پنجره واحد

تقدیر فرماندار شهرستان ایجرود از مدیرامورمنابع آب این شهرستان به جهت پاسخگویی مطلوب به استعلامات پنجره واحد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، "باب اله فتحی" فرماندار شهرستان ایجرود از "منوچهر محمدی" مدیرامورمنابع آب این شهرستان به جهت عملکرد مطلوب در پاسخگویی به استعلامات واصله از طریق پنجره واحد سرمایه گذاری استان در سال ۱۳۹۹ با اهداء لوح تقدیر، تجلیل کرد.

  عمومی
  25 اسفند 1399
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 68 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 34
 • بیشترین بازدید همزمان : 236
 • بازدید امروز : 524
 • بازدید دیروز : 8,702
 • کل بازدید : 2,792,215
 • آخرین به روزرسانی : 22 فروردین 1400 14:36:05

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : زنجان، ضلع شمالی فلکه قائم، شرکت سهامی آب منطقه‌ای زنجان
 • کدپستی : 4513713133
 • تلفن : 02433441041
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی : info[at]znrw.ir
 • پیامک : 3000819190
 • تلفن گویا : 02433136000