|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیرامور منابع آب ابهر:

توقیف کامیون و لودر در حال برداشت غیرمجاز از رودخانه چرگر و کوه زین

دو دستگاه کامیون ده تن و یک دستگاه لودر در رودخانه چرگر و کوه زین با پیگیری امور منابع آب ابهر و با حضور نیروی انتظامی (کلانتری شهر صایین قلعه) توقیف شد.

  عمومی
  4 مهر 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان

مانور عملیاتی کنترل دریچه تخلیه تحتانی سد تهم برگزار شد

اسماعیل افشاری مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: مانور عملیاتی کنترل عملکرد دریچه های تحتانی سد تهم در راستای مانورسیل ششم مهر وآمادگی کامل توسط پرسنل مستقر در سد برگزار شد..

  عمومی
  3 مهر 1400
مدیر امورمنابع آب شهرستان خرمدره:

آزادسازی بخشی از رودخانه سوکهریز

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مدیر امور آب خرمدره اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته ضمن هماهنگی با فرماندهی انتظامی این شهرستان جهت تامین امنیت وبا همکاری اداره راهداری جهت در اختیار قراردادن یک دستگاه لودر و کارشناس رودخانه این امور در معیت دهیار و رئیس شورای روستا ضمن بازدید کامل از رودخانه سوکهریز و برگزاری جلسه توجیهی در محل دهیاری این روستا، نسبت به بازگشایی بخشی از مسیر رودخانه اقدام نمود.

  عمومی
  31 شهریور 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان :

اجرای پروژه گردشگری سد گلابر به سرمایه‌گذار واگذار شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: پروژه گردشگری سد گلابر ،هم اکنون جهت ساخت و اجرای مراحل عملیات اجرایی تحویل سرمایه گذار گردیده و مقرر است در بازه زمانی 2 ساله عملیات اجرایی آن به پایان برسد.

  عمومی
  31 شهریور 1400
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با فرماندهی تیپ زرهی 216 زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، "اسماعیل افشاری" رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت با سرهنگ "جلال صالحی" ،فرمانده تیپ 216 زرهی زنجان و جمعی از فرماندهان ستادی این نیرو دیدار و گفتگو کرد.

  عمومی
  31 شهریور 1400
وزیر نیرو در جلسه با معاونان و مدیران ارشد صنعت آب و برق کشور:

عمل به وعده‌ها در زمان تعیین شده یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت نیرو است

تشکیل مرکز جهاد آب در ستاد وزارتخانه/ توسعه و مدیریت تقاضا؛ دو بال برنامه بخش برق/ توجه به موضوع اقتصاد آب و برق باید در متن برنامه‌ها باشد وزیر نیرو گفت: عمل به وعده‌ها در زمان تعیین شده یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت نیرو است.

  عمومی
  31 شهریور 1400
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان در گفتگوی ویژه خبری گفت:

میزان بارشها در استان نسبت به سال گذشته حدود 40 درصد کاهش داشته است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان با حضور در استودیو خبر شبکه اشراق ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بارشها و آب پشت سدهای استان به سئوالات مجری برنامه پاسخ داد.

  عمومی
  31 شهریور 1400
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

پیمایش گروه کوهنوردی شرکت آب منطقه ای زنجان از روستای فیلبند به جنگل لاشترون

گروه کوهنوردی شرکت آب منطقه ای زنجان ، طی برنامه پیاده روی یک روزه ، مسیر 17 کیلومتری روستای فیلبند به جنگل لاشترون را پیمایش نمودند.

  عمومی
  30 شهریور 1400
در برنامه دهگردی نماینده مجلس ، فرماندار و بخشدار خدابنده مطرح شد:

مسایل و مشکلات آبی روستا های بخش سجاس باید به جد مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مدیر امور منابع آب خدابنده در معیت ،نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی،فرماندار و بخشدار خدابنده در برنامه دهگردی به بررسی وضعیت و مشکلات آبی روستاها پرداختند.

  عمومی
  30 شهریور 1400

بازدید رئیس حوضه آبریز رودخانه سفید رود بزرگ به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان از رودخانه قزل اوزن، سد مشمپا و اراضی مخزن آن

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، "مسعود میرمحمد صادقی" رئیس حوضه آبریز رودخانه سفید رود بزرگ به همراه "اسماعیل افشاری" مدیرعامل، "پرویز قزلباش" معاون طرح و توسعه و "سعید صنعتی منفرد" معاون برنامه ریزی این شرکت از رودخانه قزل اوزن، سد مشمپا و اراضی مخزن آن بازدید به عمل آوردند.

  عمومی
  29 شهریور 1400
بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان از امورمنابع آب شهرستان ماهنشان

بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان از امورمنابع آب شهرستان ماهنشان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، "اسماعیل افشاری" مدیرعامل این شرکت از امور منابع آب ماهنشان بازدید نمود و در جریان فعالیت های همکاران این امور قرار گرفت.

  عمومی
  29 شهریور 1400
توسط شرکت آب منطقه ای زنجان صورت گرفت:

دیداروتجلیل از مادران و خانواده شهدای دوران دفاع مقدس

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا برای مسئولین واجب و ما مدیون شهدای این مرز و بوم هستیم و نباید از آرمان های آن ها غافل شویم.

  عمومی
  28 شهریور 1400
معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و رئیس قرارگاه عملیاتی کرونای شرکت، اعلام کرد:

اتمام طرح واکسیناسیون در شرکت آب منطقه ای زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان حسین مهدی نژاد ،معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و رئیس قرارگاه عملیاتی کرونای شرکت،با اعلام این خبر گفت: با پیگیری‌های انجام شده واکسیناسیون کارکنان شرکت آب منطقه ای زنجان شامل، کارمندان رسمی، قراردادی ، شرکتی، کارگران و پیمانکاران با هدف حفظ سلامت و‌ ایجاد محیط امن کاری انجام شد.

  عمومی
  27 شهریور 1400
معاون منابع انسانی ،مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای زنجان اعلام کرد:

برای چهارمین بار در شرکت، تست عمومی کرونا انجام گرفت

معاون منابع انسانی ،مالی و پشتیبانی و رئیس قرارگاه عملیاتی کرونای شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: در راستای مقابله و روند پیشگیری از بیماری کرونا، طی پیگیری های صورت گرفته با مرکز بهداشت شهرستان زنجان؛ انجام تست کرونا برای چهارمین بار جهت کارکنان شرکت آب منطقه ای زنجان صورت گرفت.

  عمومی
  24 شهریور 1400
مدیرامورمنابع آب شهرستان طارم:

توقیف ادوات حفاری غیر مجاز درروستای تسکین این شهرستان

"مجتبی کریمی"مدیر امورمنابع آب شهرستان طارم گفت: طی گزارشات واصله مبنی بر حفاری غیر مجاز یک حلقه چاه در اراضی روستای تسکین ، اکیپهای گشت و نظارت و عوامل پیمانکار باهمکاری عوامل نیروی انتظامی به محل مورد نظر اعزام شده که پس از بررسی موارد گزارش شده، ادوات حفاری غیر مجاز شناسایی و توقیف گردید.

  عمومی
  24 شهریور 1400

چهارمین جلسه کمیته تعرفه و درآمد در شرکت آب منطقه ای زنجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، جلسه کمیته تعرفه و درآمد این شرکت به ریاست "اسماعیل افشاری "مدیر عامل و با حضور حسین مهدی نژاد ،معاون منابع انسانی ،مالی و پشتیبانی ورئیس کمیته وسایر اعضاء ، در محل شرکت آب منطقه ای زنجان برگزار شد.

  عمومی
  22 شهریور 1400
معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای زنجان:

تکمیل 80 درصدی طرح واکسیناسیون همکاران شرکت آب منطقه ای زنجان

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه زنجان از تکمیل بیش از 80 درصدی واکسیناسیون کلیه همکاران این شرکت در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

  عمومی
  22 شهریور 1400
مدیر امورمنابع آب زنجان خبرداد:

توقف عملیات و جلوگیری از برداشت غیر قانونی شن و ماسه در بستر

مدیر امور منابع آب زنجان از توقف عملیات و جلوگیری از برداشت غیر قانونی شن و ماسه و خاک ریزی توسط 1 دستگاه لودر در بستر رودخانه چای پاره خبر داد.

  عمومی
  22 شهریور 1400
برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای زنجان

برگزاری مراسم زیارت عاشورا در شرکت آب منطقه ای زنجان

به مناسبت فرا رسیدن پنجم صفر سالروز شهادت دردانه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) حضرت رقیه(س) و گرامیداشت ارتحال مادر شهید علم و دانش شهید مجید شهریاری که برادر ایشان همکار شرکت آب منطقه ای زنجان می باشند، مراسم پر فیض زیارت عاشورا در محل محوطه شرکت آب منطقه ای زنجان با حضور مدیرعامل ،اعضای هیئت مدیره و کارکنان ستادی و امورمنابع آب زنجان برگزار شد.

  عمومی
  21 شهریور 1400
دیدار مدیر امور منابع آب خدابنده با فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان

دیدار مدیر امور منابع آب خدابنده با فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان

در راستای اهداف طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب و لزوم هماهنگی و اطلاع رسانی وضعیت منابع آبی شهرستان خدابنده،"سعید نصیری" مدیر امور منابع این شهرستان با سرهنگ "محسن غنیمتی" فرماندهی انتظامی شهرستان خدابنده دیدارو گفتگو کرد.

  عمومی
  21 شهریور 1400
مدیر امورمنابع آب انگوران خبرداد:

لایروبی بخشی از رود خانه دندی چای

مدیر امور آب انگوران گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته یکی از برنامه های این امور پاکسازی و لایروبی رود خانه ها به ویژه قبل از فصل پاییز و زمستان می باشد ، که در این راستا بخشی از رود خانه دندی چای در محدوده شهر دندی لایروبی گردید.

  عمومی
  20 شهریور 1400
مدیر امورمنابع آب شهرستان خدابنده در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت:

جمع آوری انتقال آب به اراضی غیر آبخور و قطع انشعابات غیر مجاز از شبکه آب شرب

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، با حضور "ایوب بیگدلی" فرماندار شهرستان خدابنده ،"فاطمه شعبانی" بخشدار سجاس ، "سید جواد موسوی" مدیر اداره آبفای شهرستان خدابنده و با حضور اکیپ فنی و پیمانکار شرکت آب منطقه ای و همکاران امور آب خدابنده و آبفا نسبت به جمع آوری انتقال آب به اراضی غیر آبخور و قطع انشعابات غیر مجاز از شبکه آب شرب ، اقدام شد.

  عمومی
  20 شهریور 1400
توسط بازرس کل استان زنجان انجام شد

معرفی هیئت بازرسی شرکت آب منطقه ای زنجان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان: جلسه معارفه هیئت بازرسی این شرکت صبح امروز شنبه 20 شهریورماه با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای و مدیر کل بازرسی استان در محل جلسات شهید شهریاری برگزارشد.

  عمومی
  20 شهریور 1400
درراستای آشنایی با ظرفیت های سرمایه گذاری شهرستان ایجرود:

اعضای شورای اداری این شهرستان از سد گلابر بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، اعضای شورای اداری شهرستان ایجرود شامل ؛رئیس دادگستری، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، معاون فرماندار و دیگر روسای ادارات این شهرستان از پیشرفت و وضعیت طرح گردشگری سد گلابر و رودخانه های پایین دست این سد بازدید بعمل آوردند.

  عمومی
  17 شهریور 1400

پلمپ شبانه یک دستگاه بیل میکانیکی متخلف در بستر رودخانه قزل اوزن

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، کارشناسان امور منابع آب شهرستان طارم در حین عملیات پایش نامحسوس هفتگی رودخانه قزل اوزن به یک دستگاه بیل مکانیکی که بدون مجوز در ساعات پایانی روز در حال فعالیت در بستر این رودخانه در مجاورت روستای پیرچم شهرستان طارم بود برخورد کردند که بلافاصله با هماهنگی مدیر امور منابع آب این شهرستان، با اخذ دستور قضایی و با هماهنگی نیروی انتظامی با پلمپ بیل مکانیکی از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.

  عمومی
  17 شهریور 1400

اخذ سند مالکیت برای ۳۲۸۰ هکتار از اراضی بستر رودخانه های شهرستان ماهنشان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، با تلاش همکاران امور منابع آب شهرستان ماهنشان اسناد مالکیت بخشی از اراضی رودخانه های این شهرستان اخذ گردید.

  عمومی
  17 شهریور 1400
در جلسه هماهنگی و هم اندیشی کارگروه مدیریت بحران شرکت آب منطقه ای زنجان:

نحوه اصلاح و تجمیع سناریو مانور سیل در محدوده سدتهم مصوب شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، با حضور "اکبر باقری"معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت و "بهزاد احمدی"رئیس گروه مدیرت بحران و پدافند غیرعامل و دیگر اعضای این کارگروه، نحوه اصلاح و تجمیع سناریو مانور سیل در محدوده سدتهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

  عمومی
  16 شهریور 1400
با حضور رئیس شورای هاهنگی مدیران وزارت نیرو در استان زنجان:

جلسه هماهنگی و بررسی سناریو مانور عملیاتی منطقه شمالغرب کشور برگزارشد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، با حضور "علیرضا جزء قاسمی" رئیس شورای هاهنگی مدیران وزارت نیرو در استان و رئیس کمیته مانور شمالغرب کشور و همچنین رئیسان کمیته های تخصصی مانور تمرینی آموزشی مناطق ششگانه کشورمنطقه شمالغرب-استان زنجان، جلسه هماهنگی و بررسی آخرین وضعیت سناریوی مانور در محل سالن جلسات شرکت آبفای استان برگزارشد.

  عمومی
  16 شهریور 1400
در جلسه کمیته اطلاع رسانی مانور سیل استان مطرح شد:

لزوم اطلاع رسانی دقیق و بموقع از آغاز تا پایان مانور با هماهنگی همه کمیته های تخصصی

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، جلسه کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی مانور تمرینی آموزشی مناطق ششگانه کشور- منطقه شمالغرب-استان زنجان راس ساعت 10صبح امروز سه شنبه 16 شهریورماه با حضور اعضای این کمیته در سالن شهیدشهریاری شرکت آب منطقه ای زنجان برگزارشد.

  عمومی
  16 شهریور 1400

اخذ اسناد مالکیت بستر رودخانه قزل اوزن در شهرستان طارم

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان، مجتبی کریمی، مدیر امورمنابع آب شهرستان طارم گفت: در راستای انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت نیرو، اسناد مالکیت 375 هکتار از اراضی واقع در بستر رودخانه ی قزل اوزن در شهرستان طارم اخذ گردید.

  عمومی
  16 شهریور 1400
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 63 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 24
 • بیشترین بازدید همزمان : 236
 • بازدید امروز : 1,695
 • بازدید دیروز : 5,213
 • کل بازدید : 3,532,494
 • آخرین به روزرسانی : 4 مهر 1400 09:49:17
 • شناسه IP شما : 3.239.58.199

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : زنجان، ضلع شمالی فلکه قائم، شرکت سهامی آب منطقه‌ای زنجان
 • کدپستی : 4513713133
 • تلفن : 02433441041
 • فاکس :
 • پست الکترونیکی : info[at]znrw.ir
 • پیامک : 3000819190
 • تلفن گویا : 02433136000